Stil

CSS3 Pulldown Menu Css3Menu.com

     
 
 
kontakta oss
 

Kontakta oss på Stil

Stil Fastighetsmäkleri inriktar sig på bostadsrätter och fastigheter i Stockholm, Hälsingland, Gästrikland, Spanien och Thailand.
Under de år vi arbetat i branschen har våra högt utbildade och registrerade mäklare skaffat sig gedigna kunskaper om bostadsmarknaden och ett stort kontaktnät.

Oavsett om du är spekulant på, eller säljare av, en fastighet ska du känna att du inte är en i mängden och att vi finns tillgängliga på ett sätt som ingen annan mäklare när du behöver oss, oavsett när.

Kontakta oss gärna för en offert eller för värdering av din bostad.
Växel: 0270-340 40 eller info@stilmakleri.se

 

    Anna Persson
  VD
  0704-417721
  anna@stilmakleri.se
   

    Andreas Mezán
  Reg. Fastighetsmäklare
  +34 671 613 444
  andreas@stilmakleri.se
   

    Lisa Wikblom
  Reg. Fastighetsmäklare
  0732-314053
  lisa@stilmakleri.se
   

    Maria Jonsson
  Reg. Fastighetsmäklare
  0732-314055
  maria@stilmakleri.se
   

    Marie-Louise Norderfeldt
  Reg. Fastighetsmäklare
  Ledamot Mäklarsamfundet
  0707-321571
  marie-louise@stilmakleri.se
   

    Barbro Persson
  Ekonomiansvarig
  0732-314051
  barbro@stilmakleri.se


 


 
HEM TILL SALU   ATT SÄLJA MED STIL   SAMARBETSPARTNERS   KONTAKTA OSS
     

stil
Stil Fastighetsmäkleri | Sverige | Spanien | Thailand | Växel: 0270-340 40 | info@stilmakleri.se
Producerad av SBS MEDIA